Loading...

  • Sedlecká 327, 264 01, Sedlčany
Zavolejte nám
+420 603 236 956
Otevírací doba
Po - Pá: 7.00 - 18:00

Centrální vysavače

Centrální vysavače HUSKY

Kompletní dodávky a instalace centrálních vysavačů HUSKY.

Výhody centrálního vysavače

  • 100% efektivnost
  • Jedině centrální vsávání Vám s jistotou zaručí, že se ani nejmenší částečky nevrátí zpět do vysávané místnosti, neboť všechny vysávané nečistoty jsou odváděny potrubním rozvodem mimo obytné místnosti až do sací jednotky.
  • Žádné víření prachu 
  • Nedochází také k žádnému víření prachu při vysávání, což je velký problém klasických vysavačů, které okamžitě po zapnutí zvíří prach ve vysávané místnosti a po skončení vysávání se prach v místnosti pomalu usazuje
  • Velmi nízká hlučnost
  • Jelikož je sací jednotka umístěna mimo obývanou část, nebude Vaše vysávání doprovázet téměř žádný hluk
  • Vysoký sací výkon
  • Velkou výhodou centrálních vysavačů je vysoký sací výkon. Ten lze ještě navíc zvýšit použitím turbokartáče nebo klepacího kartáče
  • Vhodný pro alergiky

Proč právě centrální vysavač?

Takovou otázku si asi klade hodně lidí, kteří se právě chystají stavět nebo rekonstruovat rodinný domek či byt. Ti, kteří už znají všechny výhody takového systému, nemusejí dlouho váhat. Navíc, když už znají výši nákladů. Někteří si totiž pořád ještě myslí, že se jedná o částku blížící se sumě 100.000.- Kč a více. Z těchto důvodů raději rovnou vyškrtnou centrální vysávání ze svého, mnohdy již velmi napjatého rozpočtu. Opak je pravdou. Jedná se o jednu z nejlevnějších technologií pro rodinné domy a byty.

Když centrální vysavač - tak HUSKY.

Firma HUSKY je výrobcem profesionální vysávací a čistící techniky, ze které vycházejí i parametry centrálních vysavačů. Díky dokonalé znalosti potřeb spotřebitele, vyvinula firma HUSKY unikátní agregáty s možností přímého sání vody (kombinace mokrého a suchého sání), jejichž možnosti, parametry a příznivá cena pomalu vytlačují jednodušší variantu, pouze suchého sání, do svého stínu. Za dobu sedmi let si tyto systémy našli uplatnění u 4000 spokojených zákazníků, a to díky dobře fungující a dynamicky se rozvíjející síti prodejců na území celé ČR a SR, zajišťující nejen kvalitní a odbornou montáž, ale i odpovídající servis. Systém HUSKY svou nabídkou 20-ti typů agregátů doplněnou o bohaté příslušenství může vyhovět každému individuálnímu požadavku klienta.
Úspora času pro zákazníky a projektanty. Nezávazné zaslání projektové dokumentace rodinného domu, bytu, nebo pensionu na adresu firmy NEWAG (možno i faxem) nezabere mnoho času. Do projektu bude obratem zapracován návrh řešení, který spolu s cenovou nabídkou bude zdarma doručen zpět.
Dopřejte si pohodlnější život s centrálními vysavači HUSKY. 
Je velmi jednoduchý. Agregát vysavače je umístěn ve sklepě, garáži, nebo jiném nebytovém prostoru. Od něho je veden speciální trubní rozvod k jednotlivým zásuvkám, které jsou rozmístěné tak, aby 10-ti metrová hadice dosáhla do všech prostor, kde je potřeba vysávat.
Vzduch s prachem je agregátem nasáván, následně přefiltrován a vyfouknut ven mimo objekt.
Celý systém se spustí přes bezpečný 24 V okruh zasunutím hadice do vysavačové zásuvky. Je to nejčistší způsob vysávání, kterému se nemůže vyrovnat žádný přenosný vysavač byť i s tou nejdokonalejší filtrací.
Používání centrálního vysavače HUSKY přináší mnoho dalších výhod, které mobilní vysavač nemůže z konstrukčního hlediska nabídnout. Zmíníme například: ticho při vysávání, snadná a pohodlná manipulace s lehkou hadicí v nepřístupných prostorách (na schodech), namísto přenášení mnohdy velmi těžkého vysavače. Dále pak vysoký výkon, žádné víření prachu, bezpečný pro děti (ovládání 24V) a vysoká spolehlivost podložená průmyslovou kvalitou s pětiletou zárukou.

VAC PAN I

Standardním doplňkem centrálních vysavačů jsou takzvané štěrbinové zásuvky, které lze zabudovat do soklu kuchyňské linky a slouží jako lopatky na smetí. Ovládají se nohou a po sepnutí se nečistoty a prach odsají z blízkosti zásuvky do systému centrálního vysavače. Ideální aplikace štěrbinových zásuvek je např. i do soklů vestavěnných skříní a botníků umístěných v zádveří. Tam se hromadí nečistoty přinesené z venku vyžadující častější úklid.

 

VAC PAN II

Nová kombinovaná zásuvka, která má dvojí funkci, na obr. č.2 je znázorněna klasická funkce vysavačové zásuvky s hadicí 9,5 nebo 10,5m.

 

 

 

VAC PAN III

Posunutím víčka zásuvky směrem dolů se sepne agregát centrálního vysavače HUSKY a zásuvka funguje jako lopatka na smetí, které když je nameteno do její blízkosti je automaticky odsáno do systému CV HUSKY. Největší její předností je možnost dodatečné instalace na místo klasické vysavačové zásuvky bez jakýchkoliv zásahů do omítky a zdiva.